12 April 2023

Jazda w peletonie – co i jak?

Grupowy trening na rowerze może być przyjemny i efektywny, ale wymaga pewnej wiedzy i umiejętności, aby zminimalizować ryzyko kolizji i zapewnić bezpieczeństwo każdego uczestnika.

czytaj więcej
25 February 2023

Dlaczego powinieneś mieć trenera triathlonu? Część 2.

Współpraca z trenerem sprawi, że twój plan treningowy będzie ukierunkowany na cel, ustrukturyzowany, dopracowany tak by był odpowiedni dla Ciebie. Dzięki temu zachowasz swój cenny czas na realizację treningów, bez zgadywania i zamartwiania się.

czytaj więcej
16 February 2023

Pływanie stylem dowolnym – Jak poprawić swoją technikę?

W pływaniu stylem dowolnym właściwa technika jest kluczem do sukcesu. Dobra technika pływania pozwala pływać w umiarkowanym tempie w sposób zrelaksowany lub pływać w szybkim tempie bez zbytniego zmęczenia. W triathlonie oszczędzanie energii podczas pływania jest niezwykle istotne, ponieważ musisz rozłożyć siły na aż trzy dyscypliny. Poniżej przedstawię Ci kilka prostych wskazówek dzięki, którym poprawisz swoją technikę.

czytaj więcej
13 February 2023

Dlaczego powinieneś mieć trenera triathlonu? Część 1.

Każdy ma inne powody aby zatrudnić trenera triathlonu. Być może jesteś osobą początkującą i szukasz podstawowych wskazówek, jak poruszać się po skomplikowanym świecie triathlonu, a może jesteś zaawansowanym sportowcem, który szukasz bodźca, który popchnie cię na wyższy poziom. Tak czy inaczej, jest wiele korzyści płynących z siły wielu osób pracujących nad jednym celem. Poznaj powody dla, których powinieneś pracować z trenerem.

czytaj więcej
7 February 2023

Motywacja w sporcie

Poznaj metody na znalezienie i utrzymanie motywacji w sporcie.

czytaj więcej